Květen 2023

 • pondělí 1.5. státní svátek – ZŠ i ŠD uzavřeny

 • pondělí 8.5. státní svátek – ZŠ i ŠD uzavřeny

 • čtvrtek 11.5. výlet do Techmanie v Plzni: vše mají děti hrazené z projektu. Obědy v ŠJ budou odhlášeny. S sebou si děti vezmou, prosím: svačinu, pití, kapesné, komu bývá špatně v autobusu pálivou žvýkačku, pytlík. Ráno, prosím, dejte dítěti případně 1/2 kinedrylu, druhou nám předáte v podepsaném pytlíku u autobusu, dáme ji dítěti hodinu před odjezdem z Plzně. Sraz: 6:45, odjezd v 7:00. Odjezd z Plzně: 14:30. Návrat cca 16. hodina. Po návratu půjdou děti domů. Buďte, prosím, proto u školy. Budeme pouštět děti domů, prosím, i když tam někteří rodiče nebudou, je to na rodičích, prosím, rodiče jsou o tom dopředu informováni. Děkujeme za pochopení, vstřícnost a spolupráci.

 • středa 17.5. od 15:00 Pasování na čtenáře

 • čtvrtek 18.5. od 9:00 v rámci výuky představení Průzkumníci v lese, výběr vstupného 70 Kč.

 • pátek 26. 5. od 9:00 fotografování tříd

 • úterý 30.5. Fantazie Sokolov, do školy ráno normálně, v 9:15 odjíždíme do Sokolova, odjezd ze Sokolova ve 12:45. Návrat cca 13:00, odchod do ŠJ či domů. Prosím, buďte u školy. Pokud ne, děti půjdou, prosím, samy domů.

 • středa 31.5. kino Kass od 9:00, „Námesíčníci“, dárek ke Dni dětí. Tam i zpět pěšky. Ve čtvrtek bez TV.

 • Výhledově červen:
 • čtvrtek 1.6. robotika Gymnázium Sokolov – podrobnosti v úkolníčku
 • 12.6. Farma Kozodoj