Co nás čeká a nemine

ŘÍJEN

Poslední aktualizace 22.9.2021

 • od pondělí 4.10. je zahájena činnost zájmových kroužků

 

 • čtvrtek 7.10. - ekologická výchova DDM Bludiště "Děti šetří přírodu", odchod v 7:45 od školy pěšky  k CHOTES, návrat cca 12:15  po návštěvě  skládky SATER ke škole autobusem. Domů půjdou děti až po skončení výuky ve 12:35, či po "doučování".  Nutné vhodné sportovní oblečení dle počasí. Svačinu, pití s sebou. 

 

 


ZÁŘÍ

 

Vážení rodiče, milí žáci,

léto a prázdniny utekly a jdeme na to plni sil a nadšení.Smile

Prosím  Vás  opět, tak jako minulý rok, o pravidelné sledování těchto stránek. Naleznete  zde všechny potřebné informace, děti je denně  dostávají opakovaně  ústně i  písemně do úkolníčků.  Na telefonické  či smskové  dotazy  v odpoledních a večerních hodinách či  o víkendech  nebudeme, prosím pěkně, tedy vůbec reagovat.  Soukromý čas neslučujeme s pracovními záležitostmi, je pro nás  osobně, naše rodiny  i  relaxaci  našich sil velmi důležitý,   a proto si ho musíme pro sebe i naše nejbližší  ochraňovat.Smile Mimořádné situace jsou samozřejmě výjimkou. Předem Vám velice děkujeme za pochopení, respektování a spolupráci.

 

V průběhu září  najedeme i na  dlouho avizované Bakaláře, takže budete mít  vy i děti dvě místa pro  získávání informovací .  Děti s Bakaláři budou seznámeny v rámci informatiky.  Vám  vše můžeme  na vyžádání  dovysvětlit osobně,  bude Vám poskytnut  "manuál"  v tištěné podobě.  Řada z Vás již máte zkušenosti s Bakaláři od svých starších dětí.  Na 2. stupni  ZŠ  Bakaláře nebo jinou obdobu používají již téměř všude. Není se čeho bát, je to sice nové (pro všechny), ale budete mít  Vy i děti vždy při ruce  přehled nad výchovně vzdělávacím procesem.  Věřím, že s odstupem času to oceníte. Zvládli jsme distanční výuku, zvládneme i toto...Smile

S pozdravem Simona Šíchová Chaloupková a Jitka Drofová

 

 • středa 1. září  od 8:00 zahájení nového školního roku v parku pod školou pouze pro prvňáčky, my ve třídě s testováním. Ukončení v 8:45, děti ocházejí domů, bez ŠD, bez ŠJ.

 

 • čtvrtek 2.9.  výuka do 10:45, sešity s sebou, obaly s sebou, penál, úkolníček, přezůvky, věci na PČ, VV. ŠD V PROVOZU NA ZÁKLADĚ PŘEDÁNÍ ZÁPISOVÉHO LÍSTKU, NUTNÉ NAHLÁSIT SI OBĚDY, PROSÍMDO ÚKOLNÍČKU ZAPIŠTE, PROSÍM, ZDA MOHOU DĚTI PO UKONČENÍ VÝUKY SAMY DOMŮ. NUTNÉ!

 

 

 •  ŠD pro žáky 5. ročníku je pouze k dispozici pro dojíždějící žáky

 

 • pátek 3.9.  výuka do 11:40, sešity, penál, úkolníček, přezůvky, pomůcky na VV, PČ s sebou

 

 • od pondělí 6.9. výuka dle rozvrhu, začíná také pedagogická intervence pro některé děti

 

 • středa 8.9. zahájení plaveckého výcviku, do školy děti přijdou na 8.:00, první hodinu mají  PČ, odjíždí  v 8:50, vrací se kolem cca 11:50, poté mají  Aj do 12:35 a obědváři odchází na oběd.  S sebou: plavky, dobrovolně koupací čepice, mýdlo, ručník, hřeben, svačinu, děvčata gumičku

 

 • výběr za pracovní sešity do 30.9.2021 ve výši 454 Kč (moc prosím o přesnou částku, moc Vám předem děkuji)

 

 • "doučování" pro ty, kteří mají zájem v rozsahu 20 hodin, každý čtvrtek a pátek od 12:50 do 13:35, obědvářům, prosím, odhlaste oběd. Začínáme  ve čtvrtek 16.9. Po přihlášení se  je účast povinná.

 

 • pondělí 27.9. ředitelské volno, úterý 28.9. státní svátek - ZŠ i ŠD jsou uzavřeny

 

 • činnost zájmových kroužků zahájena   v týdnu od 4.10.
 • ve středu ráno  před plaveckým výcvikem se děti musí otestovat, protože se plaveckého výcviku účastní také děti z jiných škol