září 2020

Aktualizováno 10. 9. 2020

Vážení rodiče,

 

od 1. 9. 2020 je výrazně omezen vstup zákonných zástupců do budovy školy během vyučování. Využívejte prosím konzultačních hodin jednotlivých učitelů (viz webové stránky školy – sekce KONTAKTY) či si telefonicky domluvte konzultace na dobu po vyučování. Na děti prosím vyčkejte před budovou školy. Velice Vám děkujeme za pochopení.

 

Prosím Vás o pomoc dětem doma s přípravou pomůcek a učebnic do školy přesně podle rozvrhu, aby zbytečně nenosily v aktovce věci, které nepotřebují. Na hodiny ČJ potřebují "oranžový" PS Začínáme číst a psát + "fialový" PS Moje první psaní + desky na písmenka. Na hodiny M potřebují "modrý" PS Matematika + desky na číslice. Na hodiny PRV (pouze 2x týdně) budou nosit PS Já a můj svět. Ohledně PČ Vás budu včas informovat. Kontrolujte pravidelně úkolníčky. Děkuji.

Připomínám, že 11. 9. proběhne první hodina tělesné výchovy. Dokud bude v září hezky, budeme chodit ven, půjde tedy o náš "KECKOVÝ PÁTEK". Děti mohou přijít v teniskách již ráno do školy, dále budou potřebovat do pytlíčku triko, tepláky nebo kraťasy a cvičky do tělocvičny, kdyby se počasí zhoršilo. Děkuji.

V TÝDNU OD 14. 9. ZAČNOU PROBÍHAT KROUŽKY. Časový rozpis naleznete v sekci ZÁJMOVÉ KROUŽKY. Bližší informace budou mít přihlášené děti uvedeny včas v úkolníčku. Družinové děti budou odváděny na kroužek i z kroužku do ŠD.

Platby pomůcek a pracovních sešitů je potřeba uhradit do 30. 9. 2020.

 

28. 9. (po)                  státní svátek